Katuse soojustamine

Katuse soojustamine on hoone tähtsaim energiasäästu kohti, katus on viimane piir hoone sisemuse ja välismaailma vahel. Seega on oluline kindlustada, et soojus ei pääseks katuse kaudu majast välja ning külm õhk katuse kaudu sisse. Reeglina on hoonete peamiseks soojuse lekkimise punktiks just nimelt katus ja  katuse soojustamine on selle vältimiseks ainus lahendus. Seetõttu pakume lisaks pööningu soojustamisele ka võimalust puistevilla kasutades hoone katust kvaliteetselt soojustada.

Katuse soojustamine puistevillaga

Professionaalne katuse soojustamine pakub võimaluse tagada võimalikult väike sooja kadu ning seetõttu vähendab see oluliselt ka küttele kuluvat summat. Takistades sooja lahkumist majast, püsib temperatuur ilma lisa kütmiseta hoones kauem samal tasemel. Samas kaitseb puistevill niiskuse tekke eest ning aitab niimoodi ka maja konstruktsioone paremini säilitada. Puistevillas ei ela ka kahjureid, seega hoiab see hoone puhtana ja väldib kahjuritega seonduvaid kahjustusi. Puistevill kaitseb katust oma süttimatuse tõttu ka tulekahjude eest. Katuse soojustaminse juures kasutame vastavalt vajadustele ning soovidele, kas puiste klaasvilla või puiste kivivilla.

Katusealuse soojustamine puistevillaga

Katusealuse soojustamine puistevilla kasutades, omab alternatiivsete meetodite ees eeliseid oma efektiivsuse ja kiire paigalduse tõttu. Puistevilla abil on võimalik katusealune täielikult soojustada, täites villaga kõik vahed ja avasused. Lisaks sellele lubab vill vaatamata sooja hoidmisele siiski majal hingata ja tagab sellega maja säilivuse. Katusealuse soojustamine puistevillaga on võimalik ka kitsastes oludes ja protsess on teistest meetoditest oluliselt kiirem ning vajab vähesemat töömahtu.