Pööningu soojustamine

Pööningu soojustamine on hoone üks suurimaid energiasäästu punkte. Sest suurimaks eluruumidest sooja välja lekkimise punktiks ongi pööning. Kõrgeima korruse lagi on viimane piir eluruumide ja pööningu vahel ja soojustamata katuse puhul jõuab soojus sealt edasi juba majast välja. Pööningut mitte kasutades on mõistlik see eluruumidest isoleerida, et tagada toas parim võimalik soojapidavus ja seega vähendada ka küttekulusi, mis on vastasel juhul tühja ruumi kütmise tõttu suuremad. Seega pööningu soojustamine puistevillaga on ideaalsem lahendus kuna puistevill tagab kõrgeima energia kokkuhoiu ja on tervislikum hoonele. Seetõttu pakumegi lisaks katuse soojustamisele puistevillaga, ka pööningu soojustamist samal viisil.

Pööningu soojustamine puistevillaga

Pakume professionaalset lahendust kõige kiiremal ja säästlikumal viisil maja pööning soojustada. Meie tootevalikus on vastavalt kliendi vajadustele ning soovidele võimalik valida puiste klaasvilla ja puiste kivivilla vahel. Kasutades puistevilla on võimalik pööningu soojustamine teostada lihtsalt ja ilma oluliste modifikatsioonidele kuluvate väljaminekuteta.

Pööningu soojustamiseks puistevillaga on vaja ainult pööningult sodi ning muud asjad välja tõsta ja enamik juhtudel paigaldada ka niiskustõke. Eeliseks tahvelvilla või rullvilla kasutamise ees on parem kattuvus ehk külmakohtade täielik vältimine. Samuti vähene tööaja kulu villa töötlemise vajaduse puudumise tõttu ning parem tulemus puistevilla omaduste tõttu.

Lisaks muudab pööningu soojustamine puistevillaga ka tuleohutuse taseme hoones oluliselt paremaks. Kõik puistevillad on süttimiskindlad ja kaitsevad seega pööningul olevaid kontsruktsioone ja katust tulekahju korral. Lisaks kaitseb puistevill pööningut ka niiskuse eest. Puistevill on paigaldatav ka kitsastes oludes, seega pööningu soojustamine puistevillaga on ideaalne lahendus iga pööningu soojustamiseks.